Sale 15%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Prime E+ 0 LDS

2018

€ 2.639 € 3.099

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen
DE PRIME E+ 1 IS DE BEST SCORENDE FIETS IN DE TEST VAN DE CONSUMENTENBOND. DE E-BIKE MET MIDDENMOTOR BEHAALT EEN 8,4 ALS EINDRAPPORTCIJFER. VOORAL ALS HET GAAT OM DE ACTIERADIUS (SCORE: 10) EN KWALITEIT VAN ONDERSTEUNING (SCORE: 9,5) GOOIT DE PRIME E+ 1 HOGE OGEN.

Een moderne stijlvolle city-e-bike die perfect geschikt is voor dagelijks gebruik. De Prime E+ transformeert elke rit tot iets bijzonders, waarbij je grotere afstanden kunt afleggen met meer comfort en zonder dat je de accu hoeft bij te laden. Met zijn doordachte ontwerpkenmerken inclusief een laag en breed step-through ALUXX aluminium frame en geïntegreerde verlichting, is de Prime E+ de slimme manier om verder te rijden en meer plezier te hebben.  

  • Geïntegreerde, automatische verlichting met dagrij functie
  • Helder Giant Ridecontrol display, met diverse functies  
  • SyncDrive middenmotor, Soepele en krachtige ondersteuning, 60nm koppel 
  • Giant EnergyPak500 voor een lange actieradius
  • NuVinci Harmony, Automatisch, traploos en soepel schakelen
  • Krachtige hydraulische schijfremmen
  • Kleur: Metallic Grey 
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Life
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 4-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl EVO, grip launch control with walk assist, mini USB charger
  • Accu
    Giant EnergyPak 500, 36V 13.8Ah Rechargeable Lithium-Ion
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Metallic Grey
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Monoshock 40mm Travel, ALUXX SL hydroformed aluminum, OverDrive2 tapered steerer
  • Stuur
    Aluminum Trekking bar 31.8x630mm
  • Stuurpen
    Giant Contour EVO integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Suspension 30,9x270mm
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP191 light weight aluminum
  • Shifters
    NuVinci Harmony C8 controller
  • Remmen
    Shimano M315 Hydraulic Disc
  • Remhendels
    Shimano M315 Hydraulic Disc
  • Cassette
    18T
  • Ketting
    KMC X.1e EcoProteq, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminum
  • Velgen
    Giant CR70 DW Aluminum 622x19
  • Naven
    Giant Tracker Sport [F] NuVinci N330 H-Sync [R]
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Tour 622x40 Green Guard
  • Extra's
    Giant EnergyPak 3A fast charger
  • Verlichting
    Giant Numen 40 integrated 40Lux automatic front LED, Giant Numen iD integrated day-time LED, Trelock i-Duo Flat rear light
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850
  • Drager
    Integrated Racktime snap-it accessory interface
  • Gewicht
    23,4 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

SyncDrive middenmotor

Giant werkt sinds 2011 samen met Yamaha aan de ontwikkeling en perfectionering van ons SyncDrive-motorsysteem. Deze samenwerking leidde tot de nieuwe SyncDrive middenmotortechnologie, die te vinden zal zijn op de belangrijkste Giant elektrische fietsen. Het nieuwe lichtgewicht systeem weegt slechts 3,2 kilo en biedt veel power, namelijk 60 Nm. Daarnaast zet het systeem een nieuwe kwaliteitsstandaard voor de elektrische fietsencategorie dankzij het hoogwaardige detectiesysteem met vier sensoren voor alle dynamische factoren zoals koppel, snelheid en cadans.

De kennis en ervaring van inmiddels 15 jaar elektrische Giant fietsen is voelbaar en zichtbaar verwerkt in deze producten.

De bovenstaande Yamaha motor onderscheid zich door een kleinere behuizing en meer koppel.

Prime E+ with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)40015,745017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5602257022,458022,860023,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1556,11556,11556,11807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°70,5°70,5°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
HWielbasis (mm) (inch)108542,7109543,1110543,5112644,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)67026,467026,467026,469327,3
LReach (mm) (inch)3551436514,437514,838815,3
MStand Over Height (mm) (inch)47718,847018,564625,445918,1
NStuur breedte (mm) (inch)63024,863024,863024,863024,8
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 700c700c700c700c

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Hybrid Cycling Technology
SyncDrive Life
RideControl EVO

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.